(PW50) - Lever Holder Assy - Right (2006+ onwards, Throttle Housing Switch, 3+2) ...
RRP $49.95
$46.95
Make 4 interest-free payments of $11.74 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-5102-C00-000
Find your vehicle:
SKU code: 59V-24173-00
Make 4 payments of $9.62 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder AvailableParts Number: 59V-24173-00
| 59V-24173-00 |
| 1990-2024 | Yamaha PW50 | Yes | 1991-2011 | Yamaha PW80 | Yes | |||
| SKU | 59V-24173-00 |
| Brand | GENUINE YAMAHA PARTS |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001960000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Help other Pro50parts Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
(PW50) - Lever Holder Assy - Right (2006+ onwards, Throttle Housing Switch, 3+2) ...
RRP $49.95
$46.95
Make 4 interest-free payments of $11.74 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-5102-C00-000
(PW80) - Oil Hose, Oil Pump to Carby, Delivery Hose (L180) ...
$6.95
Make 4 interest-free payments of $1.74 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW4BC-1502-000-00
(Yamaha OEM) WASHER PLATE (PW80 Fuel Tank) ...
$6.25
Make 4 interest-free payments of $1.56 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 90201-06072
(Yamaha OEM) PW80/ TTR110 - Axle, Rear Wheel ...
$42.55
Make 4 interest-free payments of $10.64 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 5HN-25381-00
(Yamaha OEM) PW80 - Bolt, Stand ...
$5.50
Make 4 interest-free payments of $1.38 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 90109-08063
(PW80) - Brake Plate Hub, Front Wheel ...
$49.95
Make 4 interest-free payments of $12.49 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW4BC-4121-000-00
(Yamaha OEM) - BEARING (3R0) ...
$44.50
Make 4 interest-free payments of $11.12 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 93306-20009
(Yamaha OEM) PW80/ TTR50 - Axle, Rear Swing Arm (Chrome Colour) ...
$59.65
Make 4 interest-free payments of $14.91 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 288-22141-00
(Yamaha OEM) WASHER, PLAIN (PW80 STEERING COLUMN) ...
$2.95
Make 4 interest-free payments of $0.74 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 92990-06600