(PW50) - Bushes, Fuel Tank Convertion Kit (For Old (PW50) 1981-1985) ...
$11.95
Make 4 interest-free payments of $2.99 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-6106-000-00
Find your vehicle:
SKU code: PW3PT-3106-BLK-00
Make 4 payments of $3.75 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder AvailableParts Number: PW3PT-3106-BLK-00
| SKU | PW3PT-3106-BLK-00 |
| Model # | PW046B |
| Brand | PRO50PARTS |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | set |
Help other Pro50parts Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
(PW50) - Bushes, Fuel Tank Convertion Kit (For Old (PW50) 1981-1985) ...
$11.95
Make 4 interest-free payments of $2.99 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-6106-000-00
(PW50) - Fuel Tank Cover, Plastics Fender (Candy Pink) ...
RRP $19.95
$15.00
Make 4 interest-free payments of $3.75 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-3106-PNK-00
(PW50) - Plastics Fender Cover Set (Yellow) ...
RRP $89.99
$59.95
Make 4 interest-free payments of $14.99 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-3101-YEL-00
(PW50) - Fuel Tank Cover, Plastics Fender (Yellow) ...
RRP $19.95
$15.00
Make 4 interest-free payments of $3.75 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-3106-YEL-00
(PW50) - Plastics Fender Cover Set (White + Pink) ...
RRP $89.99
$69.99
Make 4 interest-free payments of $17.50 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PTK-3101-WWP-00
(PW50) - Package Of Plastics Fender Cover (Green), Fuel Tank (Black) + Pro50 Green Decal ...
RRP $134.95
$104.95
Make 4 interest-free payments of $26.24 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PTK-3114-GK-K1
(PW50) - Sticker Decal Graphics Set B (Rockstar) ...
RRP $34.95
$29.99
Make 4 interest-free payments of $7.50 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-3201-RSBL-00
(PW50) - Decal Graphics Pw Style (Purple) - Pro50Parts ...
RRP $34.95
$29.99
Make 4 interest-free payments of $7.50 fortnightly and receive your order now.
SKU #: PW3PT-3201-PROPP-00
(Yamaha OEM) PW50 - Cover, Side 1 (Rear Fender, Blue) ...
$112.55
Make 4 interest-free payments of $28.14 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 3PT-21711-10-00