(Z50) Front Fork Set (Matte, Inc. Triple Tree, Steering Bearing Kit) ...
RRP $294.99
$265.50
Make 4 interest-free payments of $66.38 fortnightly and receive your order now.
SKU #: ZA130-2207-MAT-KT
Find your vehicle:
SKU code: 92000-06020
Make 4 payments of $0.61 over 8 weeks and get it now!
Limited Stock! Only 5 Left!Parts Number: 92000-06020
Bolt, Hex 6x20
| 92000-06020 | 92101-060200A | |||
| SKU | 92000-06020 |
| Brand | GENUINE HONDA PARTS |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | set |
Help other Pro50parts Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
(Z50) Front Fork Set (Matte, Inc. Triple Tree, Steering Bearing Kit) ...
RRP $294.99
$265.50
Make 4 interest-free payments of $66.38 fortnightly and receive your order now.
SKU #: ZA130-2207-MAT-KT
(Honda OEM NOS) Z50R - Piston (Std. 1982-1987) ...
$105.00
Make 4 interest-free payments of $26.25 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 13101-GB2-010
(Honda OEM) Z50A - Reflex, Reflector ...
$74.25
Make 4 interest-free payments of $18.56 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 33741-315-000
(Honda OEM) Z50 - Cushion,Speedometer ...
$12.50
Make 4 interest-free payments of $3.12 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 37305-165-640
Rear Fender Cover (Z50M, Plastics White) ...
RRP $126.95
$114.95
Make 4 interest-free payments of $28.74 fortnightly and receive your order now.
SKU #: ZA045-3104-50M-WH
(Honda OEM) PEDAL, REAR BRAKE ...
RRP $91.85
$73.50
Make 4 interest-free payments of $18.38 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 46500-130-690
(Honda OEM) COVER COMP, RIGHT CRANKCASE ...
$274.00
Make 4 interest-free payments of $68.50 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 11330-045-020
(Honda OEM) - Gauge, Oil Level (CF50/CRF50/CT70/ST70) ...
$18.50
Make 4 interest-free payments of $4.62 fortnightly and receive your order now.
SKU #: 15651-179-700
(Z50R/ JZ) - Element, 2 Stage Air Filter Foam (Reproduction) ...
RRP $7.99
$6.95
Make 4 interest-free payments of $1.74 fortnightly and receive your order now.
SKU #: ZJ181-6302-REP-00